O mnie

Ewelina Kłos

Uwielbiam chwile, które mogę zatrzymywać dla Was na długie lata. Kadry, do których będziecie wracać z uśmiechem na twarzy lub łezką wzruszenia. W swojej pracy codziennie dążę do perfekcji, dlatego staram się, aby to, co ode mnie otrzymacie było dla Was piękną pamiątką na całe życie. Oferuję siebie, swoją wiedzę oraz doświadczenie i ze swojej strony zrobię wszystko, byście byli zadowoleni.

Kilka słów o sprzęcie...

Mówią, że sam aparat nie robi zdjęć. Owszem zgodzę się z tym, ale w przypadku profesjonalnej fotografii, samo oko fotografa nie wystarczy. Bardzo ważna jest dla mnie jakość zdjęć - chcę, aby Wasze kadry były piękne, wyraziste i szczegółowe, dlatego korzystam z pełnoklatkowego aparatu oraz zestawu jasnych obiektywów stało i zmiennoogniskowych. Do trudniejszych warunków posiadam zestaw przenośnego oświetlenia reporterskiego, więc poradzę sobie nawet w ciemnych pomieszczeniach czy kościołach.

Posiadam też akredytację fotograficzną, która często wymagana jest przy fotografowaniu ślubu, chrztu czy innych uroczystości kościelnych.

Zapraszam do oglądania moich prac. Jeśli Wam się podobają, śmiało się ze mną kontaktujcie, a również dla Was stworzę wspomnienia, których nie zabierze czas :)

ZOBACZ PORTFOLIO SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ