Dodatki

Wyjątkowe chwile wymagają pięknej oprawy, dlatego produkty końcowe, które otrzymujecie są najwyższej jakości. Współpracując z profesjonalnym labem fotograficznym daję Wam gwarancję, że przetrwają długie lata. Do każdej sesji oddaję komplet zdjęć wywołanych na jedwabnym papierze fotograficznym wraz z płytą w eleganckim etui.


Na zamówienie mogę wykonać dodatkowe produkty. Ekskluzywną pamiątką jest FOTOALBUM - jedyny w swoim rodzaju, starannie zaprojektowany, naświetlany na jedwabnym papierze fotograficznym, mający grube, sztywne kartki, niezwykle trwały i elegancki, oprawiony w skórę naturalną lub ekologiczną albo okładkę personalizowaną - idealny jako prezent lub dopełnienie wyjątkowej sesji czy reportażu. Nieco tańszą wersją fotoalbumu jest FOTOKSIĄŻKA - drukowana cyfrowo. Najpiękniejsze kadry warto wyeksponować, dlatego polecam w szczególności OBRAZY NA PŁÓTNIE, które efektownie się prezentują i są gotowe do zawieszenia na ścianie, bez konieczności ich oprawiania. Jeśli jednak lubicie zdjęcia w ramach to idealnie sprawdzą się tu wydruki w większych formatach od rozmiaru 21x30 cm do nawet 100x150 cm. Ciekawym sposobem prezentacji zdjęć są FOTOGADŻETY, które świetnie sprawdzą się też jako prezenty dla najbliższych. Przez cały rok aktualne są m.in. kubki, poduszki, breloczki do kluczy, puzzle, maskotki, zegary i wiele innych ciekawych propozycji, a w okresie świątecznym idealnymi prezentami są FOTOKALENDARZE.

Wszystkie produkty projektowane są od podstaw i na indywidualne zamówienie, w związku z tym są niepowtarzalne i takie jak sobie życzycie. Projekty wykonuję samodzielnie i przedstawiam do Waszej akceptacji, zachowując minimalistyczny styl, aby zawsze były "na czasie". W przypadku fotoalbumów wybór rodzaju i wyglądu okładki należy do Was, spośród dostępnych opcji materiałów, kolorów i wykończeń. Staram się, aby finalny produkt, który otrzymacie zawsze odpowiadał Waszym oczekiwaniom.